Wyszukiwarka
Marka
Model
Kod silnika
Pojemność [cm3]
Moc [kW / KM]  / 
LUB PODAJ SYMBOL ZAMIENNIKA
Zamiennik

Strona główna  |  Regulamin sklepu internetowego

Regulamin sklepu internetowego.

1. Informacje o firmie

Sklep internetowy działający pod adresem www.theleader.com.pl prowadzony jest przez THE LEADER - Polska s.c. Beata Działoszyńska, Maciej Jarzyński z siedzibą w Kobylnicy przy ul. Poznańskiej 167. e-mail: biuro@theleader.com.pl, tel. (61)8975056

2. Ochrona danych osobowych

 1. Dane osobowe przekazywane nam przez klientów sklepu www.theleader.com.pl, są przetwarzane przez THE LEADER - Polska s.c. Beata Działoszyńska, Maciej Jarzyński z siedzibą w Kobylnicy przy ul. Poznańskiej 167.
  Powierzone nam dane osobowe, są wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji umowy.
 2. Dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom dla celów marketingowych.
 3. Każdy klient ma prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania - na stronie http://www.theleader.com.pl/klient.php, każdy klient po zarejestrowaniu się ma wgląd do swoich danych oraz może je zmieniać. Powierzone nam dane osobowe są przechowywane i zabezpieczone zgodnie z zasadami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

3. Opisy i zdjęcia produktów

 1. Wszelkie informacje dotyczące towarów, w tym w szczególności katalogi, foldery, broszury, inne materiały informacyjne lub reklamowe, a także informacje zawarte na stronie www.theleader.com.pl, kierowane przez THE LEADER - Polska s.c. do odbiorców i potencjalnych klientów nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, a są wyłącznie zaproszeniem do podjęcia rokowań
 2. Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane informacje na stronie www nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z biurem handlowym.
 3. Rysunki produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak nigdy ich właściwości.

4. Ceny

 1. Wszystkie ceny podawane w sklepie internetowym na stronie www.theleader.com.pl są wyrażone w złotych polskich (PLN).
 2. Cena podana przy towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia.

5. Zamówienia

 1. Sklep internetowy przyjmuje zamówienia poprzez stronę www.theleader.com.pl. Zamówienia realizujemy w kolejności ich składania.
 2. Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza.
 3. Informacja udzielona przez sprzedawcę o przyjęciu zamówienia do realizacji, na podstawie zaakceptowanej przez obie strony oferty, wysyłana poprzez pocztę elektroniczną, jest jednoznaczna z zawarciem umowy kupna/sprzedaży wiążącą obie strony transakcji.
 4. Złożenie zamówienia nie jest równoznaczne z jego przyjęciem. Sprzedawca może odmówić realizacji zamówienia, także bez podania przyczyny.
 5. Jeśli zdarzy się, że któryś z artykułów będzie chwilowo niedostępny, klient zostanie o tym poinformowany e-mailem lub telefonicznie.

6. Dostawa i formy płatności

 1. W trakcie składania zamówienia klient ma prawo wyboru odnośnie formy płatności i wysyłki:
  • płatność przy odbiorze - wysyłka priorytetowa za pośrednictwem Poczty Polskiej - koszt wysyłki 26 zł - wysyłka w ciągu 24h od chwili złożenia zamówienia
  • przedpłata na konto - wysyłka priorytetowa za pośrednictwem Poczty Polskiej - koszt wysyłki 11 zł - wysyłka w ciągu 24h od chwili odnotowania wpłaty na naszym koncie
 2. W przypadku zamówienia za kwotę wyższą niż 150 zł, koszty wysyłki przejmuje firma THE LEADER Polska.

Zapłatę za zamówiony towar (w przypadku wyboru opcji przedpłaty) należy kierować na konto:

THE LEADER - Polska s.c.
Beata Działoszyńska, Maciej Jarzyński
ul. Poznańska 167, 62-006 Kobylnica
nr konta: BPKO SA I O/P-ń 39 1240 1747 1111 0000 1849 4989

W tytule przelewu należy wpisać swoje imię i nazwisko oraz numer zamówienia

7. Wymiana i zwrot towaru

 1. Konsument, który zawarł umowę poza lokalem przedsiębiorstwa, może od niej odstąpić zgodnie z obowiązującymi przepisami, w terminie do 10 dni kalendarzowych od daty zakupu i musi fakt ten poprzeć pisemnym oświadczeniem. Oświadczenie należy wysłać listem poleconym lub załączyć do paczki ze zwracanym towarem.
 2. W przypadku zwrotów lub reklamacji, klient wysyła towar na własny koszt - nie przyjmujemy zwrotów i reklamacji za pobraniem pocztowym.
 3. Zwrot pieniędzy następuje wyłącznie na podane przez klienta konto bankowe.
 4. W przypadku zwrotu pieniędzy za towar firma THE LEADER Polska s.c. nie zwraca kosztów wysyłki.
 5. Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 48 godzin od momentu otrzymania wadliwego towaru.
 6. Wymieniany towar wysyłany jest na koszt firmy THE LEADER Polska

8. Zastrzeżenie

Firma THE LEADER Polska s.c. nie wyraża zgody na wykorzystywanie rysunków wiązek, bez pisemnego pozwolenia, na aukcjach internetowych m.in. Allegro

© Copyright 2006-2013 THE LEADER Polska   |  Mapa witryny   |  Regulamin sklepu internetowego